Англійска по телефону с носіями мови.

Индивидуальные уроки с носителями языка. Как это работает?

Корпоративным клиентам

Для того, щоб почати вільно розмовляти англійською вам більше не потрібно шукати підходящого репетитора або витрачати час на дорогу, добираючись до курсів англійської . З онлайн -сервісом англійська скайпом з носіями мови міжнародної школи « English - by -Phone » , ви зможете легко подолати мовний бар'єр , займаючись англійською в будь-якому місці і в будь-який час , коли вам доступний інтернет або телефон (вдома, на роботі , в відпустці , у відрядженні , навіть у пробці або на прогулянці)

Як проходять заняття

Ваші персональні репетитори - носії англійської мови з Англії , США або Канади - телефонуватимуть Вам і проводитимуть заняття в вибраний Вами час (телефоном або скайпом ) . Індивідуальні заняття в будь -який зручний час доби саме для Вас.

Заняття англійською Скайпом від « English - by -Phone » засновані на сучасній комунікативній методиці навчання - це курси англійської по skype . Ваш індивідуальний викладач буде приділяти особливу увагу розвитку практичних навичок спілкування англійською мовою. Розмовна практика - це саме те , чого не вистачає більшості людей, які вивчають іноземну мову , для того щоб заговорити англійською мовою , поліпшити вимову і підтримувати набуті знання і навички.

Як можна вчити англійську мову за допомогою скайпу, телефону, онлайн?

1 Замовте безкоштовне тестування розмовного рівня англійської мови
2 Адміністратор підбере Вам викладачів з Англії , США чи Канади
3 Викладач буде дзвонити до Васза допомогою скайпа або телефону за індивідуальним розкладом

Замовити безкоштовне тестування ...або купити заняттяпрямо зараз

Запросіть своїх друзів

Facebook Twitter More... More...

За даними проведених наукових досліджень , рекомендована тривалість одного уроку « Англійська Скайпом » становить 25 хвилин. Доведено , що регулярні короткі заняття англійською значно ефективніше , ніж довгі , але рідкісні . Займаючись англійським кілька разів на тиждень , дуже скоро ви зможете впевненіше і вільніше спілкуватися з носіями мови на англійській , краще розуміти живу розмовну англійську мову. Маєте бажання покращити розмовну англійську - необхідно практикуватися , говорити англійською з носіями мови. Подолайте мовний бар'єр з « Англійська Телефоном » ! Для початку - замовте безкоштовне тестування або придбайте пробний пакет : 3 уроки з 3 носіями мови.

798 гривен - Пробний пакет (3 заняття з різними викладачами )

Англійська Скайпом - це зручний формат навчання, що дозволяє поєднати зручність самостійного онлайн вивчення мови з ефективністю індивідуальних занять з викладачем - носієм мови з Англії , США , Канади , чи Австралії . Заняття англійською за допомогою скайпу (або телефону - стаціонарного або мобільного ) забезпечать достатню розмовну практику і швидке подолання мовного бар'єру . Ваш індивідуальний репетитор «Англійського Скайпом» допоможе вирішити конкретні завдання : заговорити англійською вільно , підготуватися до співбесіди або переговорів англійською мовою , підготуватися до складання міжнародних іспитів (IELTS , FCE , TOEFL) . English - by - Phone.com.ua - перший в Україні оператор, що почав надавати послугу індивідуального навчання з носіями мови по телефону і по Skype масово .