Записатися на безкоштовне тестування

Замовте безкоштовне тестування за допомогою запропонованої форми.

Після отримання вашої форми, з вами зв’яжеться наш методист, носій англійської мови – у наданий зручний для вас час, через міський або мобільний телефон, або Skype. Він поставить вам прості запитання англійською, і це дозволить вам оцінити, чи здатні ви починати ваші заняття з викладачем – носієм мови. У випадку, якщо ви ще недостатньо підготовлені до бесіди англійською, ви завжди зможете замовити дзвінок менеджера – носія вашої мови.

Після завершення тестування, ми надішлемо вам його результат, разом із резюме викладача, а також – проект розкладу ваших занять. Ви зможете внести будь-які зміни в деталі запропонованих вам послуг – достатньо просто зв’язатися з нашим київським офіс-менеджером.

Чи є тестування обов'язковим? Чи можна замовити заняття без нього?

Так, це можливо. Замість безкоштовного тестування, ми пропонуємо «Пробний пакет»: 3 заняття з трьома різними викладачами за 990 грн., або інша кількість занять, який ви можете замовити прямо зараз у нашому інтернет-магазині. Якщо ви оберете саме таку опцію, ми складемо для вас розклад занять після внесення оплати. Ви також можете замовити заняття без проходження тестування, зателефонувавши нам за номером +380 44 360-5895.

Що відбувається у випадку, якщо мені не вдалося пройти тестування з носієм мови?

Не хвилюйтеся! Якщо з будь-якої причини ви не змогли пройти тестування, з вами зв’яжеться менеджер – носій вашої мови (у робочі години). Або ви можете звернутися в наш київський офіс за телефоном +380 44 360-5895 та замовити цю безкоштовну послугу повторно.