Часті питання та відповіді

На ваші запитання відповідають директор київського офісу «Англійська телефоном» Андрій Вовкодав і керівник клієнтської служби Світлана Юр’єва.

Загальні питання щодо послуги

 Чи є заняття доступними для мешканців будь-яких регіонів України? Звичайно! Ви зможете займатися в будь-якому куточку країни, де існує телефонний зв’язок (мобільний або стаціонарний), або інтернет. Чи зможу я займатися о 22.00? А о 3 ранку? Або о 7.30 ранку? Так! Незалежно від вашого місця перебування, ми здатні організувати ваші заняття у будь-який зручний для вас час доби. Я не впевнений щодо свого рівня володіння англійською. Чи зможу я займатися з викладачем – носієм мови? Для того, щоб визначити напевне, запишіться на безкоштовне усне тестування. Більшість наших клієнтів з рівнем від Pre-Intermediate та вище можуть ефективно займатися з викладачем-носієм мови. Тим, хто починає навчання з рівнів Beginner (Нульовий) або Elementary (Початковий), ми пропонуємо викладача – носія вашої рідної мови. Цей викладач допоможе вам досягти більш високого рівня, що дозволить пізніше перейти до занять з носієм англійської. Чи варто, на вашу думку, поєднувати звичайні групові курси англійської із заняттями з персональним викладачем «Англійська телефоном»? Варто і навіть є дуже корисним. Ці два різноманітні види навчання доповнюють один одного. На традиційних курсах, ви переважно приділяєте увагу граматиці, фонетиці та іншім теоретичним аспектам вивчення мови. Хоча зазвичай викладачі групових курсів не мають можливості приділити достатню кількість уваги кожному слухачеві, ці курси мають велику перевагу: ви можете порівнювати свої досягнення з досягненнями «колег», тобто перебувати, можна сказати, в атмосфері змагання. Під час занять з «Англійська телефоном», ви отримуєте максимальну увагу вашого особистого викладача, який концентрується саме на ваших інтересах та потребах. З нами, ви зможете застосовувати ваші знання на практиці, а викладач буде уважно стежити за вашою мовою і корегувати будь-які ваші помилки. Окрім цього, необхідність спілкування з носієм мови підвищує вашу мотивацію до навчання: ви захочете, щоб вас зрозумів представник англомовного світу, а це є досить потужним стимулом для досягнення результату!  

Вартість занять, оплата та інші організаційні питання

Що входить в загальну вартість послуги? У вартість заняття або пакета входять дзвінки викладача на стаціонарні телефони Київа або Skype, незалежно від регіону. Якщо ви перебуваєте в інших регіонах, вам буде запропоновано внести додаткову плату в розміру 550 грн. за кожне заняття у випадку дзвінків викладача на стаціонарні або мобільні телефони, незалежно від регіону. Жодних зайвих «прихованих» платежів: в «Англійська телефоном», ми гарантуємо вам прозорість і деталізацію всіх розрахунків. Як швидко я зможу розпочати заняття? В особливих ситуаціях, ми зробимо все можливе для того, щоб ви змогли розпочати заняття того самого дня, як ви вперше звернетесь до нас. Якщо ваше замовлення – термінове, будь ласка, зверніться до менеджера київського офісу за телефоном +380 44 495-44-10. Він організує для вас прискорений варіант тестування та оплати, щоб ви змогли розпочати навчання якнайшвидше. До кого слід звертатися з приводу організаційних питань – у випадках перенесення занять, змін у розкладі, продовження послуги на наступний місяць, оплати? Підтримка всіх організаційних питань для клієнтів в Україні здійснюється офісом «Англійська телефоном» в Києві. Звертайтеся до нас з будь-якими питаннями – і ми завжди вам допоможемо!

Зв'язок

Чи не вплинуть дзвінки викладача на мої рахунки за телефон? Ні, не вплинуть. Вхідні (у тому числі міжнародні вхідні) дзвінки, відповідно до закону Російської Федерації «Про зв’язок», не тарифікуються. Звідки б не дзвонив ваш викладач, якщо Ви, звичайно, самі не перебуваєте в роумінгу, Ваша телефонна компанія не стягує гроші за дзвінок. Який саме, на вашу думку, з усіх існуючих засобів зв’язку є найбільш зручним для занять? Ви можете вибрати зручний для вас засіб самостійно – міський чи мобільний телефон, або Skype. Однак майже половина наших клієнтів обирають мобільний телефон – через його доступність будь-де та зручність. Переваги стаціонарного телефону – це стабільність зв’язку та відсутність будь-яких технічних перешкод. Якщо там, де ви плануєте займатися, є доступ до інтернету, то вашим вибором може стати Skype – зручна безкоштовна програма для комунікацій. Використовуючи Skype, викладач зможе телефонувати вам на ваш комп’ютер. Для спілкування, вам потрібні навушники та мікрофон (це не стосується ноутбуків, до яких зазвичай вбудовані динаміки та мікрофон). Skype зручний ще й тим, що викладач може відсилати вам будь-які файли та посилання, не перериваючи розмову.

Безкоштовне тестування

Як проходить процес тестування? У зручний для вас час, вам зателефонує наш англомовний методист. Він поставить вам декілька запитань: як давно ви вивчаєте англійську, для чого саме, чи займалися ви раніше з викладачем – носієм англійської мови, як часто, в які дні та години ви плануєте займатися та інше. Таке тестування дозволить нам отримати уявлення про ваш рівень володіння англійською та запропонувати вам персонального викладача і розклад ваших занять. Тестування ні до чого вас не зобов’язує. Мій рівень англійської – нульовий, і я б хотів почати займатися з викладачем – носієм моєї рідної мови. Чи можу я не проходити тестування? Звичайно. Ви можете просто звернутися до нашого офісу у робочий час (або залишити заявку в колл-центрі), після чого наш менеджер складе для вас проект розкладу занять з викладачем – носієм вашої мови без проходження тестування. Я записався на тестування, але обставини змінилися і я не зможу відповісти в зазначений час на дзвінок. Що робити в таких ситуаціях? Не переймайтесь – наш консультант передзвонить вам в інший час або в інший день. Для того, щоб змінити дату та час тестування, вам достатньо звернутися до нашого офісу за телефоном +380 44 495-44-10 з 10.00 до 20.00 у будні дні.

Складання та зміна розкладу

Після проходження тестування, я отримав мій проект розкладу. Але через деякі обставини, я хочу змінити дні та час занять, а також – спосіб зв’язку з викладачем. Чи є це можливим? Звичайно. Ми із задоволенням внесемо всі необхідні корективи – для цього вам достатньо зателефонувати до офісу з 10.00 до 20.00 в робочі дні та повідомити нашого менеджера про зміни. Ви також можете написати нам листа або залишити заявку в колл-центрі (цілодобово). Чи можу я зробити перерву на час хвороби або перенести заняття на інший день? Чи є можливим повністю змінити розклад моїх занять? Так, це можливо. Будь ласка, проінформуйте офіс про всі зміни не пізніше, ніж за один робочий день до чергового заняття, і відповідні зміни будуть занесені до вашого розкладу. Ви можете звернутися в офіс за телефоном, електронною поштою або залишити заявку в колл-центрі. Ваші оплачені заняття збережуться! Як вчинити, якщо викладач не дзвонить мені згідно розкладу? В таких випадках, будь ласка, почекайте 5 хвилин і зателефонуйте в наш офіс (у робочі години), або залиште заявку в колл-центрі (цілодобово). Ваше заняття буде перенесено на інший зручний для вас час. Таке трапляється не часто, але цілком виключити такі ситуації, на жаль, неможливо: вони пов’язані із технологічними особливостями засобів комунікацій. Згідно нашої статистики, протягом року лише близько 2% занять переносяться за таких обставин. При цьому жодне оплачене заняття клієнтами «Англйіский – телефоному» втрачено не було.

Викладачі

Де знаходиться мій викладач? Більшість наших викладачів живуть в США, Великобританії, Канаді та інших країнах. Звідти вони вам телефонують для проведення ваших занять. Чи існує різниця в складності сприйняття національних варіантів та різноманітних акцентів англійської мови? Так, існує. Найскладніший для наших клієнтів – це австралійський або новозеландський акцент. Тому, якщо ви вивчаєте англійську для спілкування з представниками цих країн, вам варто займатися з викладачами, які походять саме звідти. Найлегшою для сприйняття є північноамериканська англійська – вона є набагато простішою за британську. Так звана «міжнародна англійська», якою користуються представники, наприклад, Франції, Польщі або Кітаю, базується на американському варіанті англійської мови. Якщо ви починаєте вивчати англійську з нуля, вам буде комфортніше займатися з викладачем – носієм вашої рідної мови. Перед початком занять, вам потрібно зважити та врахувати ваші обставини – і зробити правильний вибір. Ми вам допоможемо! Чи можу я поміняти викладача на іншого, якщо він мені не сподобається? Так, ви зможете замінити викладача в будь-який час – не чекаючи на завершення вашого діючого пакета. Для цього вам достатньо звернутися в офіс. Ми добре розуміємо, наскільки важливим є знайти саме «вашого» викладача, та будемо раді вам допомогти. Більш за те – при тривалих курсах навчання, ми навіть рекомендуємо час від часу змінювати викладачів: це дозволить вам уникнути фіксації на одному й тому ж акценті та манері висловлюватися.

Заняття

Як слід поводитися, якщо я не зрозумів, що саме сказав викладач? Або він не зрозумів мене? Звичайно, інколи таке може траплятися, але це є нормальним явищем в процесі вивчення мови. Вам, так само як і вашому викладачеві, знадобиться деякий час, щоб навчитися розуміти один одного. Намагайтеся використовувати прості слова та конструкції для висловлювання вашої думки. Наприклад, видавництво Longman видає англійські тлумачні словники, до яких входить близько 30 000 лексичних одиниць, пояснених за допомогою всього лише 1000 найбільш поширених слів. А значить – це є можливим! У нашій компанії, підбором викладачів займається особисто співзасновник міжнародного проекту «English by Phone» Патріс Лаперрьєр. Саме завдяки цьому, у нас працюють найбільш професійні, терплячі та тактовні люди. Їх обов’язок – це розуміти та підтримувати клієнта під час навчання. Тому не турбуйтеся – ваші проблеми зникнуть вже після перших занять! Я майже не маю вільного часу для виконання домашніх завдань. Чи можна обійтися без них? Так, можна – ми не вимагаємо виконувати домашні завдання. «Англійська – телефоном» із самого початку створювався для дорослих і зайнятих клієнтів. Швидкий результат в подоланні мовного бар’єру та підвищення рівня знання мови головним чином пов’язані із систематичною розмовної практикою, а не з самостійної підготовкою. Якщо я готуюсь до переговорів, конференції або іспитів – чи можу я пропонувати викладачеві пов’язані з цим теми та попросити побудувати урок на основі обговорення цих тем? Так, можете! Зазвичай, тематику і зміст заняття визначає викладач, але ви завжди маєте право запропонувати ваші власні. Саме в цьому і полягає одна з головних переваг занять один-на один з персональним викладачем.

Якщо у вас виникнуть питання, які не висвітлені в даному розділі, ми з задоволенням відповімо на них по телефону: +380 44 495-44-10 (з 10.00 до 20.00 в робочі дні)

Да, у вас есть возможность заниматься в любом удобном для Вас месте, где есть сотовая или стационарная связь. (или где есть покрытие сотовой связи или стационарный телефон)